Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

KONİMAJ ÇELİK KAPI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Konimaj Çelik Kapı, ailesi olarak biz.  1996 yılında çırak olarak başladığımız çelik kapı işinin bizi bugünlere getireceğini tahmin bile edemezdik. Bizi bugünlere getiren patron ve ustalarımıza sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Çünki bir işin çıraklığını yapmayan ustalığını yapamaz.

2002 yılında projelendirdiğimiz fason çelik kapı atölyesini 100 m2 bir ötelyede imalatına başladık ve 10 yıllık bir projeydi 1 yıl sördü ve imalata başladık. Konya'da 2003 yılından itibaren tıpkı ilk günkü özen ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. 

Zaman geçtikçe bir kısım sektörler işlerinde taviz vermeye başlayabilirler ama ( Konimaj Çelik Kapı ) için böyle bir şey asla söz konusu bile değildir. Tam aksine gün geçtikçe sürekli kendini yenileme gayreti içinde olan bir kuruluştur. Ve aynı azimle de devam edecektir. Sanatkârlık sizinde tahmin ettiğiniz gibi öyle kolay bir iş değildir. Ve uzun süren bir emek aynı zamanda da ustalık isteyen bir daldır.  Tabi buda işimize ne kadar özen gösterdiğimizin bir kanıtıdır. Çünkü biz yıllardan beri yaptığımız her kapının kendi evimize takılacakmış gibi ayırt etmeden aynı özenle yapmaya gayret ediyoruz. 

Siz değerli müşterilerimizin göstermiş olduğu ilgiye sonsuz teşekkürlerimizi sunarken bu ilgiye layık olmaya ve hakkını vermeye çalışacağımızdan hiçbir şüphenizin olmamasını arz ediyoruz. Bizim için önemli olan kapılarımızı satabilmek değil aynı zamanda kapının kalitesini, zarifliğini, estetiğini sanatla bir noktada buluşmasını ve inceliğini sizlere en iyi şekilde sunabilmek ve yeni nesillere eskileri unutturmamaktır. 

Her zaman olduğu gibi yine diyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim gururumuzdur. 

Saygılarımızla...

Hakkımızda